Діти Secrets
Діти Secrets
Blog Article
Інший спосіб визначення, перестав чи може людина бути дитиною, — після досягнення статевої зрілості.
дитина сама або на прохання дорослих демонструє опановані раніше дії;
цілеспрямовано бере предмети (іграшки) з рук дорослих і довго утримує їх в руці;
Вчені вважають, що перші шість років — це найважливіший період у розвитку людини. У цей час закладається основа всього майбутнього життя. Впевненість у собі, знання, що ти бажаємо і любимо, почуття власної гідності, поведінка в стресових ситуаціях — все це сходить до самого раннього дитинства, до відносин малюка з батьками. Оскільки цей період має вирішальне значення для формування особистості, важливо знати, що являє собою дитина цього віку. Найкращий спосіб пізнати дитину — поспостерігати за нею і прислухатися до неї. Але корисно також знати і про загальні риси дітей цього віку.
Раннє дитинство: стан, проблеми, перспективи розвитку / О. М. Денисюк [та ін.]; заг. ред. О. М. Шерстюк, О. О.
Сприйняття конкретні, уяву ще не розвинене (думає тільки про те, що бачить)
не тільки реагує на інших дітей, але і взаємодіє з ними – лепече, бере іграшку з рук іншого малюка;
Вікісховище Діти має мультимедійні дані за темою: Дитинство
при випадковому контакті з іграшкою над ліжечком виявляє до неї інтерес, намагається вхопити її пальцями і при цьому стежить за рухом руки;
Коли про дорослу людину кажуть, що він/вона дитина, то мається на увазі, що ця людина недосвідчена. Коли про дорослу людину кажуть, що він/вона дитина чогось(часового періоду, краю), то мають на увазі, що він/вона успадкувала характерні риси своєї епохи, свого середовища тощо.
Вікові рамки можуть бути різними в різних культурах. Згідно з сучасними уявленнями етапи розвитку дитини є такими:
Усиновлення · Свояцтво · Єдинокровність · Єдиноутробність · Відмова від дитини · Позбавлення батьківських прав · Розлучення · Фіктивна спорідненість
Діти були «маленькими дорослими». Не існувало ні просторового ні соціального відмежування між дорослими і дітьми. Важливою була кількість дітей, а не індивідуальні здібності кожного. Оскільки в той час дітям не приділяли особливої уваги, тому й не існувало поняття «дитинство».
здійснює декілька послідовних дій (підготовка до сюжетних ігор).